Lotus Biscoff Biscuit

Baker Boone's skutečné řemeslo

V roce 1932 vytvořil belgický pekař Jan Boone st. karamelizovanou sušenku, která neobsahovala nic jiného než přírodní ingredience. Pojmenoval ji Lotus podle květiny, která symbolizuje čistotu.

Káva + Lotus Biscoff = dokonalá souhra

V 50. letech začal pekař Boone sušenky balit jednotlivě. Kavárny a restaurace začali po sušenkách dychtivě toužit, protože karamelová chuť sušenky Lotus a kávy se navzájem perfektně doplňují. Sušenky se tak staly ihned hitem.

Lotus Biscoff vítá svět

V průběhu let se popularita sušenek Lotus Biscoff rozšířila daleko za hranice. Milovníci kávy po celém světě do dnes žádají o Lotus Biscoff ke svému latte nebo espressu. Není překvapením, že samotný název Lotus Biscoff je tedy kombinací slov „sušenka“ a „káva“.

Některé věci nelze změnit!

I dnes je společnost Lotus Bakeries stále rodinnou firmou a sídlí ve svém domovském městě. Jednotlivé ingredience sušenek Lotus Biscoff jsou stále přírodní pro zachování původní jedinečné chuti a křupavosti. Z pece vychází ročně 6 miliard sušenek, na kterých si pochutnávají lídé na 6 kontinentech.

Více než pouhá sušenka

Lotus Biscoff se stal mnohem více než oblíbeným doplňkem kávy. Kreativní kuchaři a cukráři jej používají i jako přísadu do lahodných dezertů.

Zdroj: https://www.lotusbiscoff.com/en-gb

Filtry
Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Lotus Karamelové sušenky samostatně balené, 300 ks

Originální karamelové sušenky. Stejná receptura již od roku 1932. Unikátní proces karamelizace dodává sušence jemnou chuť skořice. Bez přidaných barviv, dochucovadel nebo hydrogenových tuků.

509,00 Kč